Logo
logo
ajax loader
Wracamy do pracy w stałych godzinach

Szanowni Pacjenci,

Ostatnie dni były dla nas wszystkich trudne, ale pokazały siłę naszego zespołu jak i ogromne zaufanie Naszych Pacjentów, dlatego dziękujemy Państwu za budujące słowa oraz zrozumienie w tych nowych okolicznościach.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wracamy do pracy w stałych godzinach od 08:00 do 20:00 od poniedziałku do czwartku, a w piątki od 8.00 do 14:00.

Dbając o Państwa, jak i nasze bezpieczeństwo stosujemy procedury zapobiegania zakażeniom zgodne z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz Głównego Inspektora Sanitarnego. Dokładamy wszelkich starań, by pomimo obostrzeń, Państwa wizyta odbyła się możliwie bezstresowo i komfortowo. Ze względu na ograniczoną ilość osób, które mogą przebywać w poczekalni, prosimy o punktualne zgłaszanie się na umówione wizyty, jednak nie wcześniej niż 5 minut przed ustalonym terminem.

Przypominamy o umawianiu wizyt wyłączenie telefonicznie i każdorazowe przyniesienie podpisanej ankiety  [ankieta-covid]

Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod nr tel. 33 8151515,  697 151 515, 785 151 015 oraz pod adresem mailowym: info@polmedico.com.

Umów się na wizytę
w Polmedico