Logo
logo
ajax loader
Poszukujemy lekarzy stomatologów oraz asystentek stomatologicznych

REKRUTACJA
Poszukujemy lekarzy stomatologów do współpracy oraz asystentek stomatologicznych do zespołu ortodontycznego.

 

LEKARZE

Oferujemy możliwość pracy z wysoko wykwalifikowanym zespołem lekarskim, jaki i z zespołem asystentek (praca na cztery ręce).

Zapewniamy gabinety wyposażone w nowoczesny sprzęt, wysokiej jakości materiały oraz elastyczne godziny pracy. Posiadamy własne laboratorium protetyczne i protetyków wykonujących na bieżąco prace zlecane przez Naszych lekarzy.

Jesteśmy ukierunkowani na ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji.

 

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA:

Oferujemy możliwość pracy w miłym i zgranym zespole ortodontycznym.

Konieczny jest dyplom potwierdzający kwalifikację asystentki stomatologicznej bądź higienistki stomatologicznej. Mile widziane doświadczenie w pracy z pacjentem ortodontycznym.

Zapewniamy pracę przy doświadczonym lekarzu, w gabinetach wyposażonych w nowoczesny sprzęt i wysokiej jakości materiały.

Pracując z Nami otrzymujesz umowę o pracę na pełen etat, możliwość rozwoju oraz zdobywania nowej wiedzy poprzez udział w szkoleniach.

 

Zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres mailowy: rekrutacja@polmedico.com

 

Prosimy o wpisanie w CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

 

Umów się na wizytę
w Polmedico