Logo
logo
ajax loader
Nowe zasady przyjmowania pacjentów
  1. Wizyty umawiane są wyłącznie telefonicznie : 724-155-515, 33815-15-15.UWAGA !!!
    Proszę nie przychodzić osobiście do kliniki w Celu umówienia wizyty
  2. Przyjęcie pacjenta poprzedzone będzie telefonicznie w przeddzień wizyty, recepcjonistka zapyta o obecny stan zdrowia oraz przeprowadzi wywiad epidemiologiczny, przypomni również o wydrukowaniu i przyniesieniu podpisanej ankiety ( pobierz ankietę pdf )
  3. Prosimy o przychodzenie na wizytę 5 minut przed wyznaczoną godziną, lecz nie wcześniej, jeśli to możliwe bez odzieży wierzchniej i z minimalną ilością rzeczy osobistych.
  4. Prosimy zgłaszać się bez osób towarzyszących, a przypadku wizyt dzieci prosimy o przyjście z jednym opiekunem.
  5. Po wejściu wymagana jest dezynfekcja dłoni – bezdotykowy dozownik z płynem do dezynfekcji jest dostępny przy głównych drzwiach wejściowych do kliniki. Następnie również bezdotykowo zostanie zmierzona temperatura ciała, odbierzemy od Państwa ankietę oraz udostępnimy woreczki, do których schowacie Państwo rzeczy osobiste i osobno własna maseczkę. Dalszą Państwa drogą pokieruje asysta pacjenta.
  6. Wizyta będzie mogła się odbyć, kiedy temperatura ciała nie przekroczy 37, 3 st., a także gdy nic nie będzie budzić wątpliwości, że jesteście Państwo zdrowi.
  7. Prosimy o zachowanie 2 metrów odstępu pomiędzy pacjentami, również przy recepcji może znajdować się 1 osoba.
  8. W miarę możliwości prosimy o dokonywanie płatności bezdotykowych – za pomocą karty płatniczej.

DOKŁADAMY WSZELKICH STARAŃ,  BY POMIMO OBOSTRZEŃ , PAŃSTWA WIZYTA W KLINICE ODBYŁA SIĘ MOŻLIWIE BEZSTRESOWO I KOMFORTOWO.

Dołączając do akcji #NiePanikuję #LeczęOdpowiedzialnie wdrożyliśmy rygorystyczne procedury zapobiegania zakażeniom i wszystkie obecnie zalecane środki ochrony.

Protokoły postępowania opracowaliśmy zgodnie z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, SCTT Akademickiej Polikliniki Stomatologicznej we Wrocławiu wg zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego i ciągle je uaktualniamy w miarę pojawiania się kolejnych wskazówek.

 

Umów się na wizytę
w Polmedico