Logo
logo
ajax loader
Kontakt

Umów wizytę

+48 33 815 15 15
+48 697 15 15 15
info@polmedico.com

Polmedico

aleja Armii Krajowej 193,
43-309 Bielsko Biała
(pod Szyndzielnią)

Otwarte

pon – pt 08.00-20.00

Dla klientów Polmedico

Płatnośc kartą
Usprawnienia dla niepełnosprawnych
Duży bezpłatny parking
Klimatyzowane pomieszczenia
Bezpłatne WiFi
TV

Kontakt

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Administrator danych Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa
Cele przetwarzania: kontakt zwrotny lub odpowiedź na zadane pytanie, marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie], marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie] Podstawy prawne przetwarzania: nasz uzasadniony interes; Twoja zgoda.
Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo dostępu do danych osobowych, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych
Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medicover Sp. z o. o

  rozwińzwiń

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmiotów Medicover Polska, informacji handlowo-marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i tzw. automatycznych systemów wywołujących w formie połączenia głosowego (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe IVR).

  rozwińzwiń

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa w celu marketingu produktów i usług podmiotów Medicover Polska, w tym poprzez profilowanie/ przesyłanie materiałów marketingowych.

  rozwińzwiń

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmiotów Medicover Polska, informacji handlowo-marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i tzw. automatycznych systemów wywołujących w formie wiadomości elektronicznych (e-mail, SMS/MMS, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe, powiadomienia push)

  Szczegółowe informacje o przetwarzaniu

  Umów się na wizytę
  w Polmedico